Tag Archives: ćwiczenia

Jak postarać się o swoją kondycję fizyczną?

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Jak postarać się o swoją kondycję fizyczną?
Od paru już lat w Polsce i nie tylko w Polsce panuje moda na zdrowy styl życia i dbanie o swą zewnętrzność. Mowa nie tylko o korzystaniu z różnego typu zabiegów dla urody, ale głównie o trosce o własne ciało. W jaki sposób zmienić własne życie i dopasować się do panujących trendów?

Read more: Jak postarać się o swoją kondycję fizyczną?

Mity i stereotypy o sterydach, czyli ważne informacje o ich wpływie na osoby je zażywające

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Mity i stereotypy o sterydach, czyli ważne informacje o ich wpływie na osoby je zażywające
Wielu odwiedzających siłownię w którymś momencie marzy o wyglądzie i mięśniach kulturysty. Dźwigają więc oni ogromną ilość ciężarów, jedzą kilogramy mięsa, ryżu i różnych odżywek, lecz . I wówczas pojawiają się pomysły zażycia czegoś więcej, a tym czymś są sterydy. Wokół sterydów wyrosło wiele mitów i legend.

Read more: Mity i stereotypy o sterydach, czyli ważne informacje o ich wpływie na osoby je zażywające

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji – jakie wybierać i gdzie kupić?

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji – jakie wybierać i gdzie kupić?
Prawda jest taka, że wszyscy dziś mogą ćwiczyć, musimy mieć odrobinę chęci. Ale w rzeczywistości dużo więcej ludzi szuka wymówek zamiast zabrać się za zrobienie czegoś pożytecznego. A wystarczy, by każdy znalazł czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To faktycznie mało, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo zimno, bo, po co, a później są zdziwieni, że ich ciało jest tak mało elastyczne i że dostają zadyszki po wejściu na drugie piętro.

Read more: Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji – jakie wybierać i gdzie kupić?

Jakie walory niesie za sobą prowadzenie czynnego życia?

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Jakie walory niesie za sobą prowadzenie czynnego życia?
Frapujesz się nad tym jakie zalety wiążą się z prowadzeniem aktywnego życia? Zdołamy ich wyliczyć niesłychanie dużo! Osoby, które każdego dnia są aktywne cieszą się między innymi wybornym samopoczuciem i znakomitym humorem.

Read more: Jakie walory niesie za sobą prowadzenie czynnego życia?

Next page →