Tag Archives: ćwiczenia

Zdrowe jedzenie i kilka ćwiczeń

Home | Zdrowe jedzenie i kilka ćwiczeń
Obecnie niełatwo bywa troszczyć się o własne zdrowie, pokusy bowiem czyhają na człowieka na każdym kroku. Mogą to być chipsy, słodkości, napoje gazowane a, także dużo odmiennych produktów, jakie posiadają swój wpływ na kondycja odpowiedniej osoby.

Read more: Zdrowe jedzenie i kilka ćwiczeń

Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji – jakie wybierać i gdzie kupić?

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji – jakie wybierać i gdzie kupić?
Prawda jest taka, że wszyscy dziś mogą ćwiczyć, musimy mieć odrobinę chęci. Ale w rzeczywistości dużo więcej ludzi szuka wymówek zamiast zabrać się za zrobienie czegoś pożytecznego. A wystarczy, by każdy znalazł czas na kwadrans szybkiego spaceru, każdego dnia. To faktycznie mało, ale i tego ludzie nie chcą robić, bo zimno, bo, po co, a później są zdziwieni, że ich ciało jest tak mało elastyczne i że dostają zadyszki po wejściu na drugie piętro.

Read more: Odpowiednie narzędzie do rehabilitacji – jakie wybierać i gdzie kupić?

Odżywki dla sportowców, suplementy

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Odżywki dla sportowców, suplementy
Każdy doświadczony trener osobisty powie, że aby osiągnąć sukces na siłowni, trzeba ćwiczyć według dobrego treningu i mieć perfekcyjny jadłospis. Wszelkiego rodzaju suplementy dla trenujących mają tutaj niewielką rolę. Nie mówimy jednak, że są one niepotrzebne – umieją bowiem bardzo ułatwić życie ćwiczącemu. Przedstawiamy trzy ciekawe preparaty, które można znaleźć na sklepowych półkach.

Read more: Odżywki dla sportowców, suplementy

Mity i stereotypy o sterydach, czyli ważne informacje o ich wpływie na osoby je zażywające

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Mity i stereotypy o sterydach, czyli ważne informacje o ich wpływie na osoby je zażywające
Wielu odwiedzających siłownię w którymś momencie marzy o wyglądzie i mięśniach kulturysty. Dźwigają więc oni ogromną ilość ciężarów, jedzą kilogramy mięsa, ryżu i różnych odżywek, lecz . I wówczas pojawiają się pomysły zażycia czegoś więcej, a tym czymś są sterydy. Wokół sterydów wyrosło wiele mitów i legend.

Read more: Mity i stereotypy o sterydach, czyli ważne informacje o ich wpływie na osoby je zażywające

Next page →