Z Dlaczego niektóre z gier stają się wielkimi hitami, w które grają niezliczone ilości graczy z całego świata.

Obecnie, w epoce komputerów i smartfonów, raczej ciężko narzekać na nudę. Rzecz jasna tradycyjne gry planszowe cały czas są popularne, mimo że wielu ludzi już dawno wieściło ich koniec.

przebranie

Autor: H. Michael Karshis
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nadal dużo jest osób, które co jakiś czas chcą się oderwać od ekranu i w gronie rodziny czy znajomych przyjemnie spędzić czas. Niektóre gry planszowe są faktycznie bardzo popularne, na przykład jedną z tego typu kultowych produkcji jest arkham horror. Lecz niestety bardzo daleko im jednak będzie do tego, co dzieje się na rynku komputerowych gier. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, takie jak airport simulator, airport simulator znajdują znacznie większe grono chętnych, niż najbardziej popularne planszówki, a co dopiero jeżeli się je porówna do naprawdę kasowych hitów.
arkham horror

Autor: enn-here
Źródło: http://www.flickr.com
A jeżeli będzie chodzić o popularność, to chyba nic nie pobije serii angry birds pig. Jak można zobaczyć po statystykach, jest to aktualnie najpopularniejsza gra na całym świecie, i na razie nie widać żadnej innej, jaka zagrozić by mogła tej pozycji. Codziennie gra w nią wiele milionów ludzi z całego świata, a liczba ściągnięć już dawno przekroczyła okrągły miliard.

Jeżeli powyższy artykuł wzbudza Twoją ciekawość, kliknij tu i oprócz tego zdobądź wiarygodne info (https://protlumaczenia.eu/tlumacz-przysiegly-dzialdowo/), które także są godne zapamiętania.

Jest ona obecna nie tylko na Urządzenia mobilne, lecz również na inne platformy, łącznie z komputerami i konsolami, a jej ogromną zaletą jest możliwość zagrania nawet jeżeli będzie się miało kilka wolnych minut.

Na tak niewielki czas nawet nie warto siadać do następnej kultowej gry, czyli assassins creed – . Seria ta posiada kilkanaście różnych produkcji, wypuszczanych w przeciągu ostatnich dziewięciu lat, a wszystkie one mają interesującą, naprawdę bardzo wciągającą akcję.