W jaki sposób dobrze dobrać wielkość wykonanych ze skóry rękawiczek?

Dla dużej części ludzi zakup dobrze dobranych wykonanych ze skóry rękawic, może stanowić pewien kłopot. A taki element ubrania jest wyjątkowo istotny w okresie zimowym, gdy to od nich w dużym stopniu jest zależny nasz komfort czy też także zdrowie.
Prawidłowo jest zatem poznać wcześniej parę porad, dzięki którym nasz nabytek będzie nam poprawiał nastrój przez bardzo znaczny czas.

Nie można albowiem zapominać, że czasem jest to bardzo ważny element stylizacji, który uzupełnia nasz ubiór. Zarówno rękawiczki kobiece, jak i męskie mają swoje rozmiary (np. L, M, S) oraz mogłyby być oferowane w opcji z podszewką lub hulajnoga wyczynowa kolorowa bez podszewki. Rozmiar tej części garderoby musi być dobierany na podstawie szerokości dłoni. Poprawny pomiar musi być dokonany na wyprostowanej dłoni przy wykonaniu mierzenia obwodu za pomocą mocno dociśniętej miarki. Jest to niezwykle skuteczna oraz łatwa technika oraz można w taki sposób mierzyć rozmiar zarówno rękawic na zimę, jak i tych samochodowych.
kolarstwo

Autor: www.nartyslowacja.pl
Poszczególne rozmiary posiadają dopasowaną wielkość w calach albo centymetrach, np. chłopięce L to 9 cali albo 23 cm, lecz już kobiece L to 8 cali i dwadzieścia cm. Jeżeli wymiar Twej dłoni mieści się pomiędzy dwoma sąsiednimi wymiarami rękawiczek, warto jest dobrać ten mniejszy, ponieważ skórzane rękawice z czasem się nieco powiększą. Jeżeli chcesz je kupić w tradycyjnym sklepie, możesz je od razu przymierzyć.

Jeśli z kolei korzystasz z oferty jakiegoś marketu Internetowego, zawsze mógłbyś zamienić produkt albo zrezygnować z zakupu. Masz na to 14 dni. Odesłać rękawice powinnaś jednak na swój koszt .