Szczecin oferuje nam ewentualność sprawdzenia się w rozwiązywaniu zagadek

Znacznie częściej dzieje się tak, że gry komputerowe, które zyskały zainteresowanie wśród internautów z biegiem lat przerzucane są do świata realnego, gdzie wszystko dzieje się tutaj i dziś bez wykorzystania komputera. Obecnie naprawdę wielką uwagą, tak w świecie, jak i w kraju, raduje się gra escape room, która okazuje się niesamowitym pomysłem dla firmowych wyjazdów integracyjnych, i wieczorów kawalerskich i panieńskich.

Escape room

Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
W grze tej może brać udział parę osób, które zamknięte zostają na godzinę w specjalnym pokoju zapełnionym zagadkami i zadaniami, jeśli zrobi się je właściwie to dostaje się klucz, dzięki któremu możemy się uwolnić z takiego pokoju z tytułem zwycięzcy. Taka gra przymusza do myślenia, do fizycznego wysiłku oraz głównie do powiązania sił, dzięki czemu możemy się lepiej poznać z kolejnymi osobami, które razem z nami znajdują się w danym pomieszczeniu.

Kliknij tutaj, aby przekonać się, co podobny serwis udostępnił na ten temat. To na pewno również Cię zaintryguje.

Zobacz więcej informacji na dedykowanej stronie: (ucieczka z pokoju)

Szczecin także pozwolił się porwać grze w pokoju

Znacznie więcej miast oferuje nam szansę realnego zagrania w grę, polegającą na próbie uwolnienia się z zamkniętego pokoju w określonym czasie. Szczecin nie jest tutaj wyjątkiem, a więc nie powinno nas dziwić, że także tu mamy szansę zmierzenia się w tej grze. Starczy tylko wprowadzić nazwę gry wraz z nazwą miasta i już zostaniemy przeniesieni na odpowiednią witrynę, na której będziemy mogli zobaczyć, gdzie mieści się taki pokój, ile zapłacimy za wzięcie w niej udziału, oraz będziemy mieli ewentualność zamówienia dla siebie pokoju w dogodnym dla nas okresie. Należy w ten sposób zmierzyć się ze sobą samym oraz zobaczyć, na ile jesteśmy zgrani z naszymi znajomymi, naprawdę dowiemy się o sobie znacznie więcej. Autor:

Mamy szansę bawić się razem z przyjaciółmi

Nie ma nic wspanialszego aniżeli ewentualność wspólnej zabawy z przyjaciółmi. Przez to nie powinniśmy zamykać się we własnym mieszkaniu przed komputerem, wręcz odwrotnie, powinniśmy poszukać gier, które zostały przerzucone do świata realnego. Wówczas będziemy mieli szansę się sprawdzić, a jednocześnie będziemy mieli szansę sympatycznie spędzić czas ze znajomymi poza własnym domem.