Odżywki dla sportowców, suplementy

Każdy doświadczony trener osobisty powie, że aby osiągnąć sukces na siłowni, trzeba ćwiczyć według dobrego treningu i mieć perfekcyjny jadłospis. Wszelkiego rodzaju suplementy dla trenujących mają tutaj niewielką rolę. Nie mówimy jednak, że są one niepotrzebne – umieją bowiem bardzo ułatwić życie ćwiczącemu. Przedstawiamy trzy ciekawe preparaty, które można znaleźć na sklepowych półkach.

BCAA XTRA

Autor: fbb.pl
Źródło: fbb.pl

To jasne, że osoby ćwiczące muszą spożywać dużo więcej białka od osób z siedzącym trybem życia. Warto wiedzieć, że muszą to być pełnowartościowe proteiny – takie, które są w mięsie, jajkach i mleku. Białko roślinne jest dla ciała po prostu słabe. Tak spora dawka białka może sprawiać sportowcowi kłopoty – nie każdy chce każdego dnia wchłaniać kilogramy kurczaka. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest koncentrat WPC, czyli białka serwetkowe w formie skoncentrowanej. Wielu wytwórców odżywek dla trenujących oferuje tego typu produkty.

Hej, sprawdź to (https://plus.google.com/+DermamedscWroc%C5%82aw), jeśli do tej pory nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej niesamowitej stronie a zobaczysz, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Można zamówić koncentrat WPC w wielu różnych smakach, każdy zatem dostanie tu coś dla siebie. Jeżeli masz w rozpisce jedzeniowej deficyt białka, możesz śmiało zakupić wysokiej klasy koncentrat WPC. Najlepszym czasem na zjedzenia tak spreparowanych białek jest pora natychmiast po sfinalizowaniu treningu. Jeśli kiedykolwiek nie znajdziesz chwili na przygotowanie i zjedzenie zwykłego posiłku, możesz przyrządzić sobie na szybko napój białkowy – zobacz tutaj: .W wielu suplementach, które zwiększają wydolność na treningach, można zobaczyć taki związek, jak beta alanina.

Od niedawna możemy ją dostać w osobnych preparatach.

Nie zwlekaj! Jeżeli przypadł Ci do gustu nasz wpis, to czytaj również (www.smartbodytrainer.pl/oferta/grupowe-treningi-personalne-gdansk/) następne wiadomości na ten materiał. Stworzyliśmy je dla Ciebie z radością.

Beta alanina otrzymuje świetne recenzje wśród ćwiczących – można prędko zanotować zwiększoną energię. Godnym uwagi preparatem jest glutamina, która wykazuje pewne działanie osłaniające nasze mięśnie. Kompleksowe analizy naukowe wskazały, że warto ją łykać, kiedy mamy obniżoną odporność. Glutamina (glutamina w ofercie) może sprawić, że będziesz rzadziej chorował.