Różne formy rozrywki – jak spędzić wolny wieczór

Nie masz pomysłu jak spędzić Twój wolny wieczór? Szukasz interesującego sposobu, aby jakoś wypełnić czas? Jeżeli na zapytania odpowiadasz oznajmująco, idealnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie genialny pomysł!
Na pewno każdy z nas wie co to są gry planszowe, ba większa część z nas z pewnością grywała w nie kiedy była dziećmi – dla tych, którzy je kochają mamy dobrą wiadomość – gry planszowe znowu powracają do mody i stają się coraz bardziej popularne.

góry - landszaft

Autor: faxepl
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie na rynku można spotkać niezwykle szeroką ofertę tego typu gier – nie tylko tych dedykowanym najmłodszym, również dorośli znajdą coś dla siebie.

Spójrz na ten ciekawy artykuł i odkryj więcej tu (https://produktypremium.com/kategoria-produktu/wedzarnie/gazowe-wedzarnie/). Z pewnością nie pożałujesz. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to w tym momencie!

Planszówki są świetną metodą na spotkanie ze przyjaciółmi – uwaga, naprawdę są bardzo wciągające – jeżeli zaczniesz grać, nie będziesz mógł powiedzieć sobie stop.

Mówiąc o planszówkach, warto powiedzieć o tych, które należą do tych najbardziej popularnych. Pierwszą grą, która znika z półek w zatrważającym tempie jest Dixit. Jest to niezwykle łatwa gra, lecz nie nudna, wręcz przeciwnie, mocno rozwija naszą wyobraźnię. Gra składa się z ilustrowanych kart – należy dodać, że karty te są naprawdę piękne. Całą grę prowadzi narrator – patrząc na wylosowaną kartę wymyśla dany tytuł, a reszta grupy wybiera karty, które do wybranego tytułu będą pasowały. Brzmi świetnie, prawda?
led zeppelin

Autor: Paul Hudson
Źródło: http://www.flickr.com
Następna świetna gra to dobble – tutaj podobnie jak w Dixit mamy do czynienia z kartami – co ciekawe, w grze tej istnieje aż 5 kombinacji. Ta z najprostszych polega na tym, że kładzie się na środku daną karte z symbolami – każdy gracz szuka takich samych symboli u siebie i kładzie swą kartę na środek. Ten kto najszybciej pozbędzie się całej puli, jest zwycięzcą.
Następną propozycją są pędzące żółwie – jak mówi sama nazwa, planszówka polega na wyścigach żółwi, które zmierzają do wymarzonej sałaty.

Gra dedykowana jest dzieciom, jednakże sprawi uciechę także wielu dorosłym. Warto również zaznaczyć, iż gra została doceniona przez graczy i dostała kilka ważnych nagród.