Rabuś, osoba z zaburzeniami psychicznymi i zwykły chłopak od aut – kto już wie, o której grze mowa?

Świat gier w dzisiejszych czasach wydaje się tak realny, że chciałoby się czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po kilku godzinach gry zamiast tracić energię, stajemy się jeszcze bardziej chętni do odkrywania kolejnych poziomów.

Komputerowa postać

Autor: Chris Isherwood
Źródło: http://www.flickr.com

Wydaje nam się, że naprawdę zanurzyliśmy się w wirtualnym świecie i tylko w chwili, kiedy gra całkiem nas pochłania możemy szybko pokonywać wszystkie przeszkody, przechodzić na kolejne poziomy i cieszyć się z gry jak dziecko. A jak wiemy, takie odsunięcie się od kłopotów rzeczywistych jest wskazane. Dlatego gta jest aż tak popularną grą. Gra gta 5 to świetna grafika, nowatorskie rozwiązania i co ważne genialny pomysł. Bez pomysłu, żadna z gier nie pochłonęłaby graczy.

Gta 5 to gra, która pozwala na funkcjonowanie w fikcyjnym mieście Los Santos, gdzie wraz z trójką bohaterów możemy próbować przeżyć w ich skórze, a nie jest to prosta sprawa. Bycie świadkiem koronnym, czy pilotem w stanie spoczynku, który ma obsesję co, do teorii spiskowych albo chłopakiem, który musi ściągać auta od wielu ludzi na zlecenie swojego szefa. Każdy z nich ma jakieś sprawy i każdy z nich chce wyjść na prostą, ale nie jest to łatwe. Za to bardzo łatwe jest przechodzenie ze świata jednej postaci w drugą. Jest to realne dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra jest tak

Czerwone auto

Autor: Axion23
Źródło: http://www.flickr.com

skonstruowana, żebyśmy mogli poznać lepiej życie wszystkich głównych bohaterów. Poza tym mamy do dyspozycji tak jak poprzednio helikoptery, skutery wodne, czy auta. Możemy kupować broń, ale również poprawiono system walki wręcz. Co ważne muzyka perfekcyjnie oddaje to, co dzieje się w grze. Gta 5 to gra na miarę współczesnego gracza, chcącego gry, która nie pozwala na zwolnienie tempa. Warto hobbystycznie mieć jakąś grę, która pomoże nam się zrelaksować po trudnym dniu w pracy.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to zapraszamy Cię do następnej witryny, na której znajdziesz atrakcyjne artykuły – najedź na link do strony (http://www.lemans.pl/cennik/).

Siły ciemności, demony, które nie pozwalają normalnie funkcjonować – spokojnie to tylko gra

Jeżeli któraś gra jest chwalona przez krytyków nie ma pewności, że graczom również się spodoba. Ale, jeśli robiona jest następna część którejś gry, to mamy pewność, że pochłonęła ona całą masę ludzi. Co jest równoznaczne z tym, że i fabuła i sposób wykonania gry jest na wysokim poziomie. Jeżeli chodzi o kolejną odsłonę gry diablo 3 to możemy powiedzieć tu o świetnym poprawieniu poprzednich wersji.

Konflikt Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na zupełnie inny poziom. Do uratowania świata przed mocą nieczystą jest pięciu bohaterów. Każdy z bohaterów ma nakreśloną bardzo szeroko fabułę. Dzięki czemu wiemy o tych postaciach bardzo dużo. Poza tym gra jest uzupełniona o dziennik z podróży oraz o parę innych dodatkowych opcji, których nie było we wcześniejszych wersjach. Zwrócono też uwagę na prostsze zarządzanie postacią, dodano możliwość wsparcia przez towarzyszy. Dzięki ulepszeniom cała gra jest o wiele bardziej wciągająca i daje zmierzyć się z różnego typu ciekawymi wypadkami. Jeśli, więc chcemy walczyć z siłami zła, warto oddać się wirtualnym potyczkom.