Najświeższe generacje najpopularniejszych konsol gier – PlayStation 4 i Xbox One

Familia Playstation powiększyła się o nowiutką, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się rokuje przyjście następnej generacji. Ma oryginalny urok, niezwykle komfortowy gamepad z kilkoma ciekawymi rozstrzygnięciami, klarowny interfejs, opcja uruchomienia gry chwilkę po zapoczątkowaniu jej instalacji, alternatywa utrwalenia poprzednich 15 minut rozgrywki.

Jak wiadomo, w życiu kluczowe jest pierwsze odczucie.

Jeśli chciałbyś zobaczyć omawiane zagadnienie także z innej perspektywy oraz poszukujesz podobnych informacji, to więcej zobaczysz w treści (https://kbsound.pl/).

PlayStation 4 zrywa

Postać w grze komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

nieodwołalnie ze dawną stylistyką proponując oszczędny, znacznie futurystyczny image. Obiektywnie biorąc, nowiuteńka konsola PlayStation 4 ma bardziej praktyczną i bardziej dojrzałą stylistykę. Konsola wygląda bardzo elegancko i nieco zagadkowo. Taka struktura zezwala również na coś, co zostało zignorowane w PS3, to znaczy szansa postawienia aparatu pionowo. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola innowacyjnej generacji, odpowiedź brzmi kategorycznie naturalnie tak. Sony udało się skonstruować konsolę, która to nie tylko rewelacyjnie się prezentuje, lecz również znakomicie sprawdza się w tym, do czego została stworzona.

Biały pad do gier komputerowych

Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com

Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za design, wyciszenie, wysoką wydajność, nadzwyczajnie zaprojektowany kontroler i właściwie funkcjonującą kamerkę. O wyglądzie samej konsoli trzeba stwierdzić, że jej luksusowa forma jest odpowiednia do większości wnętrz i z pewnością będzie je zdobić. Nowa generacja Xbox one to coś więcej niż tylko konsola do gier. To multimedialne główny punkt zabaw, przy pomocy którego pogadasz przez Skype z przyjaciółmi, pooglądasz telewizję, podzielisz się z kolegami zarejestrowanym przed chwilą kawałkiem meczy czy uruchomisz wskazówką głosową wyjątkowy obraz filmowy.

A to wszystko bez powstrzymywania zabawy. Nowiusieńki, o wiele lepszy sensor Kinect dodatkowo przemodelowany kontroler, pozwolą na komfortowe nawigację wszelkimi działaniami nowego Xboxa one. Xbox one charakteryzuje się kapitalną konsolidacją z TV, niezłą spisem tytułów początkowych, szansą wstecznego rejestrowania meczy i późniejszej edycji takiego materiału. Intuicyjny interfejs, pożyteczny kontroler, sposobność sterowania sprzętami połączonymi do Xboxa one za pomocą komend głosowych.