Moda w ostatnich latach niezwykle szybko się zmienia i staramy się za nią nadążyć, żeby elegancko wyglądać

Moda bywa zwodnicza. Zmienia się niejednokrotnie tak prędko, jak w kalejdoskopie. Nie każdy może sobie pozwolić na to, by co kilka miesięcy totalnie wymieniać swoją szafę.
Najczęściej sytuacja wygląda tak, że w swojej garderobie mamy kilka ciuchów, które zawsze są modne.

cellulit

Autor: Kendra Goering
Źródło: http://www.flickr.com

legginsy czarne

Autor: christopher cornelius
Źródło: http://www.flickr.com
Małą czarną, gdyż jak powtarzała Coco Chanel, ona po wsze czasy będzie modna oraz szykowna, więc powinna ją mieć każda kobieta. Każdy posiada zapewne także kilka par jeansów, ponieważ one także są niezatapialne. Ostatnimi czasy jednak coraz modniejsze robią się ubrania sportowe. W przeszłości były przeznaczone tylko do siłowni lub na trening, a dziś normalnie możemy założyć je do pracy lub na spotkanie ze znajomymi w kawiarence. Legginsy czarne wiodą tutaj prym. Mamy możliwość je dostrzec niezwykle często. Kobiety, które je wkładają, zwykle posiadają szczupłą oraz wysportowaną sylwetkę, a legginsy czarne podkreślają pięknie ich kształty. Można do takiego dołu włożyć lekką bluzkę i będzie to najlepszy komplet na wczasy. Najlepsze połączenie sportu oraz kobiecości – najnowsza wersja miejskiego trendu. Nie zapominajmy, że istotne jest, aby w tym stroju świetnie się czuć. Jeżeli ogólnie lubimy legginsy, ale jesteśmy nieśmiałe, to po prostu możemy ubrać dłuższy T-shirt, który będzie zakrywał nasze pośladki.

Wszystko jest kwestią pomysłu, gdyż legginsy czarne (felgi czarne) pasują naprawdę do wszystkiego. Mamy możliwość je zabrać na wczasy i świetnie się sprawdzą nad Bałtykiem czy w górach. Należy tylko je kupić oraz spróbować.