Karnawałowa noc z wdziękiem i błyskiem. W co się ubrać na bal?

Tradycyjny karnawałowy bal jest to okazja do uskutecznienia naszych dziecięcych fantazji o ładnej, baśniowej sukience jak też wytwornej biżuterii. Jeśli jednak nie pragniesz stać się jedną z wielu księżniczek na sali warto wykorzystać naszą pomysłowość i kreacji poszukać przykładowo w marketach z konfekcją vintage.

Plaża w Rewalu

Autor: YEAH!!! design
Źródło: http://www.flickr.com
kostium pielęgniarki

Autor: Studia AGART
Karnawał cały czas trwa. W czym najodpowiedniej pokazać się na balu? Projektanci naprowadzają, ażeby wykorzystując teraźniejszą modę na połyskujące ubrania postawić na bazę w postaci cekinowej sukni lub połyskującej marynarki. Do tego obligatoryjnie wysokie szpilki i mała, błyszcząca kopertówka. Do wykończenia ubioru dodać możemy ciężki wisiorek a także zegarek w podobnej tonacji kolorystycznej co pozostałość sylwestrowego kompletu. Osobom, które nie mają potrzeby zwracania na siebie uwagi, sugeruję postawić na błyszczące akcenty. Mogą być to wysokie szpile posypane brokatem, wieczorowa błyszcząca torebka albo masywny wisiorek wysadzony ogromnymi kamieniami.

Czy pragniesz bardziej przeanalizować omawiany w tym miejscu temat? Jeśli tak, bez grymasów kliknij tu, by zobaczyć więcej na tej stronie (https://www.szkolagimnastyki.lublin.pl/kontakt)!

Takie dodatki będą się prezentowały niezwykle ciekawie oraz intrygująco w połączeniu nie tylko z „małą czarną”. Niekiedy obowiązują przebrania na karnawał. Na karnawałowy bal można pójść w mniej bądź bardziej wyszukanym przebraniu. Może maseczka, albo coś więcej…?

przebrania na karnawał
Fantazji nie brakuje zarówno najstarszym, jak i najmłodszym uczestnikom balów. Może kostium pielęgniarki, albo kostium policjanta? Jeżeli w tym roku postanowiłaś urządzić karnawałowe party dla znajomych w domu, możesz dla urozmaicenia przywołać gości o przygotowanie stylizacji z określonej epoki.

Zestaw w stylu retro najłatwiej otrzymamy dobierając należyte akcesoria. Sznurek sztucznych pereł, zabawny kapelusik, długie rękawiczki – wszystko to nada naszej kreacji nonszalancji i pozwoli nam lepiej poczuć sylwestrowy klimat początków ubiegłego wieku.