Jesteś początkującym kulturystą? Zatroszcz się o masę

Współcześnie, wśród młodszych obywateli można zaobserwować wzmożone zainteresowanie tężyzną fizyczną. siłownie pękają w szwach, znacznie więcej osób na ulicach ma umięśnione sylwetki.

Jeśli jednak chcemy osiągnąć jak najciekawsze rezultaty, sam trening nie jest wystarczający. Musimy przy tym pamiętać o odpowiedniej diecie, w której prowadzeniu z pewnością pomoże nam suplementacja.
suplementy na masę

Autor: adidas
Źródło: adidas
Jeżeli dopiero zacząłeś swoją przygodę z ćwiczeniami i chcesz mieć rozbudowaną posturę, sięgnij po odżywki dla początkujących. Dzięki nim będziesz w mocy przybrać na masie dwukrotnie szybciej.

Jeśli omawiana problematyka jest dla Ciebie absorbująca, zobacz poza tym więcej szczegółów coral travel oferty last minute grecja tu – te informacje również nie powinny pozostać niezauważone!

Możesz dopasować je do swojej diety prawidłowo, poprzez kontrolowanie stosunku białka do węglowodanów w posiłkach. Odżywki dla początkujących dowiedz się więcej o odżywkach dla początkujących są dostosowane głownie do picia, rozprowadza się je w ulubionym płynie z dodatkiem owoców. Zbudowane są głównie z białka zwierzęcego, lecz można coraz częściej znaleźć również wersje wegańskie, wytworzone z soi lub ryżu – bardzo dobra alternatywa również dla osób nietolerujących laktozy.

odżywki dla początkujących

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną opcją dla osób, które prędko chcą przybrać kilka kilo, są suplementy na masę-tutaj. Występują one w postaci tabletek, w których mieści się niezwykle duża ilość przetworzonego białka a także zdrowych tłuszczów roślinnych. Lecz tabletka ma bardzo dużo kalorii, dlatego warto przeczytać ulotkę przed spożyciem. Gdyż suplementy na masę warto przyjmować w chwili blisko powiązanym z intensywnym treningiem fizycznym, żeby nie doprowadzić do sytuacji zbyt dużego zbierania się tłuszczu w naszym organizmie.
Marit Bjoergen

Autor: Varevo Designs
Źródło: http://www.flickr.com

W obecnych realiach, o wiele łatwiej jest zdobyć atletyczną sylwetkę.

w sklepach do dostania są wszelkiego rodzaju wspomagacze a także suplementy, pomagające zyskać nieco kilogramów. Dostępne są nie tylko w wersji tradycyjnej, ale także wegańskiej, w 100 % roślinnej. Dzięki nim szybko zdobędziemy pare dodatkowych kilo.