Gry na PC – przyszłość, maszyny, piraci

Starbound to niezależna gra sandbox z elementami RPG oraz otwartym światem, oferowany jest nam cały wszechświat do eksploracji, w jakim wynajdziemy względnie zróżnicowane środowiska, takie jak lasy iglaste, liściaste, dżungle, pustynie, wypalone planety, oceany, radioaktywne pustkowia, morza napełnione toksynami lub też magmą, zaciemnione grubą warstwą śniegu równiny, mroźne zakątki lodowców i równie lodowatych oceanów, w pełni obce i nieprzyjacielskie planety, gdzie na drzewach rosną oczy śledzące nasze posunięcia. To nadzwyczaj optymistyczna wizja tego, jak zdołałaby wyglądać przyszłość, póki co ukazana przez gry przyszłość.

wcograc, gry internetowe, gry online
Podczas naszych przygód możemy natknąć się na losowo aktywowane lokacje, pokroju wiosek grzybów, zapomnianych świątyń, obwarowanych baz militarnych, jakie pełne są robotów oraz uzbrojonych po zęby żołnierzy, uzdolnionych do zabicia nas przy pierwszej lepszej okazji. Nie można przejść obojętnie obok gigantycznej kotwicy zwisającej z nieba, albowiem oczywiście natknęliśmy się na statek grasujących zarówno po morzu, lądzie jak oraz przestworzach bohaterów – to gry piraci zdolni skrócić nas o głowę bądź zaopatrzyć nas w broń, zależnie od nastawienia.

Czasami na własne nieszczęście zdarzy nam natknąć się na niebywale paskudną poczwarę, czy będzie to ogromny, plujący kwasem ptak, lub zbuntowany automat (https://www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36), robot wyekwipowany w miotacz ognia, stalowe szpony i wyrzutnię rakiet, o tym już zadecyduje czynnik losowy, niezależny od nas mechanizm.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę (https://masoshisha.pl/shisha-sklep/tproduct/257082649-922092689081-fajka-wodna-nube-unique-black-one) naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Mamy bardzo atrakcyjne ceny, zatem się nie rozczarujesz!

Ucieleśnić możemy się w jakąś z dostępnych ras, a to znaczy ludzi (przyzwoicie nam kultowych awanturników o destrukcyjnych zapędach, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia rodzimej Ziemi, po ataku bestii z gwiazd, obszernego, podobnego do ośmiornicy stworzenia, które spustoszyło świat), małpiszonów (kontrolowanych przez socjalostyczno-totalitarne władze, porywające własnych obywateli, żeby przeprowadzać na nich eksperymenty), ptaków (zaślepionych mylną religią biedakach, których obca, o wiele bardziej zaawansowana technologicznie rasa przystosowała do podróży kosmicznych), są również gry potężne rooty, niemniej jednak zatrzymane na poziomie średniowiecza przez pewną usterkę) i parę innych.