Inspiracje karnawałowe

Rozpoczął się okres balów karnawałowych w szkołach, a nawet w żłobkach. Bale przebierańców sprawiają sporo uciechy najmłodszym, i równocześnie trochę pracy ich rodzicielom, których rolą będzie uszycie, albo wyszukanie wykoncypowanego przez ich smyka stroju.

Gdzie kupić przebrania karnawałowe dla dziecie? Pomysłów na tego rodzaju przyodziewki dzieciom nie zabraknie. Jest to duża przyjemność dla dziecka które w jednej chwili może poczuć się niczym np. bohater z ulubionej bajek. Kostium dziecka może wpłynąć na to, jak się będzie bawić na balu. Częstokroć się zdarza, że malec, niczym aktor, zaczyna zachowywać się, a nawet doznawać podobnych emocji co bohater, za którego jest przebrany. Jeżeli chodzi o kostium na bal przebierańców mamy kilka możliwości: zdołamy go zakupić, pożyczyć bądź też wykonać własnoręcznie. Z tego ostatniego razem z naszą pociechą możemy uczynić wspaniałą zabawę. Dla najmniejszych rekomenduje się przebrania zwierząt. Miękkie, wygodne, łatwo się zakładają i bez trudu zdejmują. Nie musimy zaraz inwestować w całościowy strój, starczy kupić jeden charakterystyczny składnik, przykładowo uszy królika bądź skrzydła pszczółki i do tego przyodziać potomka w dobrane kolorystycznie ciuszki. Większa część dziewczynek uwielbia karnawałowe przebieranki. Niektóre chcą błyszczeć na balu jako królewny, pozostałe wolą być potężnymi czarodziejkami czy zwiewnymi motylkami.

stroje karnawałowe

Autor: Visit Tuscany
Źródło: http://www.flickr.com

Może tym razem królewna będzie kowbojką? Dla młodych panów natomiast bal przebierańców to szansa, by wcielić się w ukochanego bohatera obrazu filmowego czy baśni. Spiderman, a może rozbójnik morski z ekipy Jacka Sparrowa? Chłopiec może być też królem, rycerzem, bądź mumią!

Kostiumy karnawałowe dla Twoich dzieci
Pomysłów jest bez liku. Dalsze atrakcyjne, całkiem proste w zrealizowaniu przebrania karnawałowe dla dzieci to: księżniczka, czarodziejka, Baba Jaga, muchomorek, Indianka, duszek, króliczek lub pszczółka, a także wiele innych. Wszystko jest uzależnione od pomysłowości dziecka oraz inwencji opiekunów. Ograniczeniem może być jedynie nasza wyobraźnia.

Warto sprawdzić nasz odsyłacz (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trening-dla-kobiet-w-ciazy/), żeby oprócz tego dowiedzieć się czegoś fascynującego na ten temat, więc kliknij tutaj oraz przeczytaj dodatkowe teksty.

Kiedy przebranie już gotowe zostaje pomyśleć o apetycznych zakąskach, napojach a także skocznej muzyce, a szampańska zabawa pewna! Taki bal to idealna okazji do wykazania się kreatywnością oraz do wspólnej zabawy rodziców, dzieci i pedagogów którzy częstokroć są realizatorami takich balów.
Dodatkowe informacjeo dobrej zabawie