Dobry plan pierwszego cyklu sterydowego

W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób ćwiczy, by mieć pięknie wyrzeźbione ciało. Jednak po jakimś czasie trzeba coś w treningu zmienić. Jedni dorzucają bieganie i basen, a pewne osoby wybierają sterydy. Są jak wiadomo ludzie, którzy wzbraniają się przed ich zażywaniem, ale bardzo często są to osoby, które usłyszały niezbyt przyjemne historie związane z używaniem sterydów. Cóz sterydy są okryte często złą sławą.

na masę mięśniową

Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to związane z tym, że pewni ludzie nie wiedząc, co robią, pakowali w siebie cokolwiek, żeby tylko fajniej wyglądać, często z przerysowanym lub hulajnogi wyczynowe – scootive.pl nie do końca zauważalnym skutkiem. Nie zbudowali masy mięśniowej, a raczej zmieniało się ich zachowanie. Dlatego budowanie masy mięśniowej, którą potem będzie można wyrzeźbić i z radością pokazywać, musi odbywać się pod okiem osoby, która zna się na rzeczy.

Dzięki temu na spokojnie będziemy mogli ułożyć plan pierwszego cyklu sterydowego. Należy jednak mieć na uwadze to, że sterydy nie zastąpią ćwiczeń. Sterydy mają za zadanie zwiększyć masę, jednak musimy odpowiednio je stosować i pamiętać, by podczas pierwszego cyklu sterydowego nie mieszać sterydów. Oczywiście na siłowni znajdzie się sporo znawców, którzy będą nam polecali bardzo silne sterydy. Jednak najlepiej iść i porozmawiać z fachowcem, by nie mieć problemów.

Koksy na siłowni

Osoby, które bywają na siłowni wiele razy widzieli mężczyzn, którzy od pasa w górę wyglądali bardzo dobrze, jedynie zapomnieli, że warto popracować jeszcze nad nogami.zobacz ten link oklejanie samochodów folią wrocław cena oklejanie samochodów folią wrocław cenaDo tego można usłyszeć ich dobre rady – które sterydy stosować, że już powinniśmy zacząć. Jednak nie ma, co brać z nich przykładu, ani również sięgać po produkty, które chcieliby nam sprzedać. Ci ludzie nie posiadają już prawie żadnych ograniczeń, ich organizm funkcjonuje zupełnie inaczej nasze ciało i nie ma, co zatruwać się zbyt mocnymi sterydami na początku. Tak, więc na pierwsze spotkanie ze sterydami powinniśmy raczej wybrać metanabol aniżeli na anapol.

Oczywiście część osób przy swym pierwszym cyklu postawi na sterydy w tabletkach, czyli metanabol, bo zrobienie sobie zastrzyków ich przeraża. Ale, kiedy jesteśmy już po pierwszym cyklu sterydowym i budowanie masy mięśniowej z pomocą specyfiku będzie widoczne, następnym razem bez kłopotu sięgniemy po strzykawkę. Jeśli ma to zapewnić oczekiwane rezultaty to już nie będziemy się obawiać.