Monthly Archives: Grudzień 2020

Jak miło spędzić czas wolny w siodle

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Jak miło spędzić czas wolny w siodle
Wydaje się, że jazda konna będzie sportem przeznaczonym dla wybranych ludzi, które uwielbiają i mogą nie tylko jeździć konno, ale również dogadywać się ze własnym koniem. Naturalnie, typowo sportowa jazda konna połączona z biegiem na czas i skokami przez przeszkody będzie zarezerwowana dla specjalnej grupy ludzi.

Read more: Jak miło spędzić czas wolny w siodle

Wyborna kawa arabica zdoła dodać siły na cały dzień

Home | 1001 Pomysłów na wolny weekend | Wyborna kawa arabica zdoła dodać siły na cały dzień
Obecnie picie kawy jest swego typu rytuałem, który wykorzystuje wiele osób, aby nie tylko aktywować się w czasie, kiedy chce się kimać, ale też zwyczajnie dla towarzystwa. Jest to bowiem nieraz okazja do spotkania się, porozmawiania o rozmaitych istotnych sprawach, powspominania.

Read more: Wyborna kawa arabica zdoła dodać siły na cały dzień

Nowe formy hobby, które zapewnią efektywne oderwanie od zabieganej rzeczywistości

Home | Pomysły na aktywny wypcozynek | Nowe formy hobby, które zapewnią efektywne oderwanie od zabieganej rzeczywistości
Aktualnie opcji na spędzenie wolnego od pracy rok rocznie jest coraz więcej. Choć na szczycie list wyborów od dawna są wypady na siłownie oraz różne cluby fitness, to powoli da się zauważyć zmiany w wyborach nowocześnie operujących Polaków.
Doskonałym tego przykładem jest ciągle rosnące zainteresowanie rozwiązaniami, które będą swego rodzaju powrotem do „korzeni” – jak obozy konne.

Read more: Nowe formy hobby, które zapewnią efektywne oderwanie od zabieganej rzeczywistości

Inspiracje karnawałowe

Home | 1001 Pomysłów na wolny weekend | Inspiracje karnawałowe
Rozpoczął się okres balów karnawałowych w szkołach, a nawet w żłobkach. Bale przebierańców sprawiają sporo uciechy najmłodszym, i równocześnie trochę pracy ich rodzicielom, których rolą będzie uszycie, albo wyszukanie wykoncypowanego przez ich smyka stroju.

Read more: Inspiracje karnawałowe

Next page →